12 Ağustos 2014

Citroen Serviste İstenen Anlamsız Ücret!

Aldığım 2.el 2011 model C3 aracımı Citroen Kocaeli İzmit yetkili servisine götürdüm. Arızalı olan on göğüs havalandırmasının yapılabilir mi, yapabilirseniz kaça yapılabilir diye sordum. Arızaya bakarız ama, eğer yaptırmadan çıkarsanız 100 tl servis ücreti ödemek zorundasınız dendi. Bu çok saçma. Aracımı yetkili servise götürüyorum. Arızayı ben gösteriyorum. Yaptırmaz isem 100 tl ödemek zorundayım.. Bu işte bir yanlışlık var!

Ugur 2.976 Okunma

Cevaplar

  • Ugur 13 Ağustos 2014

    Cevabınız için teşekkürler. Harcanan süre icin bir ucret alinmasi doğaldir. Ama geçen zamana göre belirlenen bir ücret olmalidir. Ustalariniz 5 - 10 dk bilemediniz 30 dk içinde bu arizanin yapilip yapilmayacagini soyleceklerdir. Bu sureler icin 100 tl gibi bir fiyatlandirma bence fazladır. Bu sekilde insanlar yetkili servisten uzaklaşir diye düşünüyorum. Iyi calismalar.

  • Citroen Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Sayın yetkili, Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Müşterimiz, 11 Ağustos 2014 tarihinde, “Havalandırma ve teyp düğmesi çalışmıyor” beyanıyla aracını servisimize getirmiştir. Araçtaki sorunun kaynağını tespit etmek için serviste gerçekleştirilecek inceleme ve kontroller için zaman harcanmaktadır. Bu tespit işlemi gerçekleştirildikten sonra müşterimizin onarımı yaptırmaktan vazgeçmesi durumunda serviste harcanan bu süre için “Tespit Ücreti” talep edilmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön