28 Aralık 2013

Citroen Servis Yüksek Ücret Alıyor!

ABS beyin arızası için Citroen aracımı götürdüğüm Şenel Plaza Citroen servisi arıza tespiti için önce 80 TL ücret istedi. Ödeyerek arıza tespitini yaptırdık. ABS beyninin değişmesi gerektiğini fiyatınında 3.500 küsur lira olduğunu söylediler. Beynin tamir edilmesini istedim. Onlarda servis dışında bir beyin tamircisine parçayı yolladılar. Orada da tamir olmadı.

Bende aracı bu şekliyle kullanacağımı beyan edip aracı teslim almaya gidince hidrolik yağının değiştiğini ve diğer işlemlerle 150 TL ücreti olduğunu söylediler. Mecburen ödedim.
Araç bilgisayara bağlandı 80 TL bu tamam. Peki onarım yapılmadı sadece beyin sökülüp takıldı yerine 150 TL.

Kazım 994 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi30 Aralık 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. ABS beyni, müşterimizin talep ve isteği doğrultusunda servisimiz tarafından sökülmüş olup, ABS beyninin tamir edilememesi nedeniyle, sökme takma, fren hidroliği yağı ve fren sisteminin hava alma işçiliği alınmıştır. ABS beyninin tamir edilememesi servisimizle ilgili bir konu olmayıp, anılan parçanın sökme takma işlemiyle ilgili işçilik bedeli alınmaması hususunda bir beklenti içerisine girilmemelidir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön