02 Ocak 2015

Citroen Servis Yetersizliği.

Gaziantep Adım Otomotiv'den aldığım araç ile ağır hasarlı bir trafik kazası yaşadık. Servis yaklaşık 1 ay boyunca sigorta şirketine parça listesi bildiremedi. Defalarca aramamıza rağmen. Üstelik serviste muhatap alacağımız bir şahıs da bulamadan. Defalarca aramdan sonra nihayet parça listesi bildirildikten ve sigorta şirketi ile anlaşmaya varıldıktan sonra 1 ayda parça beklendi.

Kullandığım araba c Elysee. Piyasada firmanın aşarı derecede sattığı araba. Parça olmadığına pek inandırıcı bulmadım. Araba hasarlı olarak hiçbir şey yapılmadan 2 ay boyunca bekletildi. Daha sonra servise aldıktan sonrada yapımı bir ay sürdü. Tam 3 ayda alabildik ve istediğimiz gibi de olmadı.

Cem 3.412 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi02 Ocak 2015

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç, 22 Eylül 2014 tarihinde “Arkadan ağır hasarlı” olarak servisimize getirilmiştir. Sigorta eksperi tarafından aracınızda gerçekleştirilen ön ekspertizin ardından aracın hasar maliyetinin yüksek olması nedeniyle, onarım için sigorta şirketinden onay beklenmiştir. Sigorta şirketi tarafından onay verilerek 10 Ekim 2014 parça siparişi verilmiş ve parçalar ulaştıktan sonra aracın onarımına başlanmıştır. 15 Aralık 2014 tarihinde aracın onarımı tamamlanarak müşterimize teslim edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön