Citroen Servis Yaptığı Yanlışı Düzeltmiyor!

Mustafa Ü. |

04.05.2015' te Konya Konmot Otomotivde kaskodan on cam değişimi yapıldı. Yeni takılan camda;

1- Sağ tarafında kenar çitanın lastiğini yaklaşık 4 cm uzunluğunda yok etmişler, çitanın üst tarafı havada duruyor.
2- Sol tarafında ise döşemeye siyah silikon yapmışlar, çitanın üst tarafı havada duruyor. İşi bu şekilde kabul etmediğimi Konmot Otomotive ve İstanbul'daki firma yetkilisi M*** hanıma ilettiğim halde sorunum halledilmedi. Normal tamirci bile taktiği cami siler arabayı yıkar da teslim eder, bunlar bırak arabayı yıkamayı taktığı camı bile silmeden verdiler arabayı. Şikayetçiyim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ü.
  31 Mayıs
  19:02

  Yapıştırıcıyı döşemeye çıkartmışlar ona cevap yok, kenar çıtanın lastiği deforme olmuş cevap yok, şikayetimle verdiğiniz cevabın alakası yok

 • 26 Mayıs
  12:04

  Sayın yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Anılan araç, 04 Mayıs 2015 tarihinde “”Ön cam hasarlı“ beyanıyla yetkili servisimize giriş yapmıştır. Hasarlı ön camın sökülmesi esnasında sol direk iç bakalitinde silikon taşması olduğu ve ön cam çıtalarının silikonla yapıştırıldığı tespit edilmiştir. bu nedenle sigorta eksperi tarafından parçaların yenisiyle değiştirilmesine onay verilmemiştir.

  Cam değişimi için iş emri 04 Mayıs 2015 tarihinde saat 17.04’te iş emri açılmış olup, aynı gün cam değişimi yapılarak yapıştırıcı silikonun kuruması için gece araç serviste kalmıştır. Müşterimiz ertesi gün sabah erken saatte servise gelerek aracını teslim aldığı için yıkama ve temizlik işlemi gerçekleştirilememiştir.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog