02 Şubat 2015

Citroen Servis Ücreti Yüksekliği.

Servis elbette diğer yerlerden pahalı olması normal ancak bunu abartmak halkı yanıltmak oluyor. 27/01/2015 tarihinde Antalya merkezde arabamın yıllık bakımını yaptırdım. Değişecek parçalar ve fiyat konusunda bilgilendikten sonra gerekli işlemleri yaptırdım. Ancak arabama yapılan işlemlerle ilgili güven almadım. Parçalar gerçekten orjinallerle mi değişti?

Belki öyledir ama böyle şeyler sorarak da öğrenilemiyor çünkü verilen cevaba inanmak zorundasınız. Ayrıca değişen parçaların eskileri müşteriye teslim edilir böyle bir şey de yok. Faturada değişen parçalar ve fiyat bilgisinde ecs 5w30 yağ kullanılmış fiyat 122.04 TL. Ancak bu yağın fiyatı 80 TL. (İşçilik ücreti farkı ayrı)

Deniz 3.739 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 06 Şubat 2015

    Firma yetkilileri tarafından kibar bir şekilde bilgilendirildim.Arabama takılan parçaların orjinalliği konusunda servise giderek kafamdaki soru işaretlerinin giderilebileceği söylendi. Bunu yapabilmem için yaklaşık Antalya Gazipaşa dayım mesafe 180 180 = 360 km en yakın Alanya 45 45= 90 km yol gitmem gerekiyor. Ayrıca yağ ve bakım ücretinin pahalı olduğu da tlf kayıtlarında da kendileri tarafından ifade edildi. Sonuçta ben ödediğim 450 tl kaldım.

  • Citroen Temsilcisi03 Şubat 2015

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Müşterimizle temas kurularak konuyla ilgili görüş ve düşünceleri memnuniyeti kapsamında ele alınmış olup, hizmet kalitemizin arttırılması amacıyla dikkate alınmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön