08 Ocak 2014

Citroen Servis Randevusu ve Yağ Değişimi!

Ben Citroen Nemo marka araç sahibiyim. İnanlar otodan almış olduğum aracın senelik bakımı için benim ile irtibata geçilerek 04/01/2014 tarihinde cumartesi günüde saat 13:00 randevu alındı. Alınmış olan randevuya zamanında gidilmesine rağmen serviste sadece yağ değişimi yapılabileceğini aracın mekanik ve teknik sorunlarını giderek ekibin cumartesi günü 12:00'ye kadar çalıştıklarını söylendi.

Randevu alımı esnasında bu mekanik ve teknik ekibin olmadığı bilgisi verilmemekteydi. Onca geldiğim yola rağmen servisin öyle tepki verilmesinden dolayı yağ değişimini de gerçekleştirmedim. Bu konuyla ilgili gittiğim yolda baz alınırsa hem maddi hem manevi mağduriyet içerisindeyim. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Yiğit 896 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi08 Ocak 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Müşterimiz tarafından bakım için randevu alınmış olup, servisimiz tarafından buna göre randevu verilmiştir. Müşterimiz aracını belirlenen randevu saatinde servise getirdiğinde bakıma ilave olarak tirim seslerinin olduğunu beyan etmiştir. Servisin mesai saati sona erdiği için ilave işlemlerin yapılmasının mümkün olmadığı bilgisi verilmiştir. Aşağıda yer alan mesaja istinaden servisimiz tarafından müşterimizle temas kurularak, ilave işlemler için 17 Ocak 2014 tarihine randevu verilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön