07 Aralık 2013

Citroen Servis İlgilenmedi!

Yaklaşık 2 hafta önce Citroen Aydın yetkili servisine yağmur sensörünün çalışıp çalışmadığını kontrol etmelerini göstermem için gittim. Arkadaşlar arabaya tenezzül bile etmeyerek yemeğe gideceğiz diyerek arabamla ilgilenmediler. Yemek sonrası ki saat 13:36 gibi personel gelerek sensörün altındaki bantı bilinçsizce kazıyarak çıkartmaya çalışmış ve bunun sonucunda bu sensör arızalı denmiştir.

İki dakikada bunu karar veren yetkili yemeğe gitmeden bunu söyleyememiş beni ailemle birlikte serviste uzun bir zaman bekletmiştir. Hiçbir şey yapmadıkları gibi sensörün altındaki yapışkanı zedeleyerek benden 50 TL ücret istemişlerdir. Bu kadar kaliteli servis ağına sahip bir firmadan bunu beklemezdim.

Çağrı 637 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç, 27 Kasım 2013 tarihinde, saat 12.30’da “”Yağmur sensörü işlev görmüyor” ve diğer beyanlarla servisimize giriş yapmıştır. Atölyede öğle arası olduğu için aracına bakılamayacağı servis danışmanı tarafından kendisine aktarılmıştır. Müşterimiz ailesi ile birlikte geldiği ve yanlarında bebek olduğu için servis danışmanı müşteri memnuniyeti için inisiyatif alarak müşterimize yardımcı olmak adına teknik danışmanı çağırmış ve diagnostik yapmasını istemiştir. Diagbox cihazı ile gerçekleştirilen diagnostik kontrollerde sorunun yağmur sensöründe olduğu görülmüş, ön cam ve yağmur sensörünün öğle tatilinden sonra detaylı olarak incelenmesine karar verilmiştir. Mesai başladığında araç üzerinde gerçekleştirilen detaylı incelemelerde ön camın yan sanayi olduğu ve yağmur sensörünün ön cama silikon ile yapıştırılmış olduğu tespit edilmiştir. Sensörü ön camdan çıkarmak mümkün olmadığından dolayı müşterimize ön camın orijinal ile değişimi gerektiği bilgisi verilmiştir. Servisimiz tarafından tespit için 50 TL işçilik bedeli alınarak aracı kendisine teslim edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön