25 Şubat 2015

Citroen Otodem Yedek Parça Satışı Yapmıyor.

2003 model C3 1.4 aracım için farklı zamanlarda iki sefer parça almak istememe ve ellerinde olmasına rağmen parça vermiyorlar. İki seferde de 1 tane var veremeyiz diyorlar. Yetkili servis yedek parça sağlamayacaksa ne sağlar?

Emre 3.434 Okunma

Cevaplar

  • Emre 27 Şubat 2015

    Değerli Citroen Dialog İlgili servisinize sorar mısınız? Banko satışı yok ise aracımın benzinli mi Dizel mi olduğunu neden soruyor. Lütfen daha şeffaf olun.

  • Citroen Temsilcisi26 Şubat 2015

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan konuyla ilgili olarak müşterimiz başka bir servisimizden parçanın Otodem stoklarında olduğu bilgisini alarak talepte bulunmuştur. Ancak anılan yedek parça başka bir müşteri için sipariş edildiğinde dolayı satışı gerçekleşmemiştir. Daha sonra periyodik bakım malzemelerini satın almak istediğini iletmiş. Servisimizde periyodik bakım malzemelerinin banko satışı uygulaması olmadığı için talebi karşılanamamıştır. Müşterimizle temas kurularak dilerse banko satışı yapan yetkili servislerimizden periyodik bakım malzemelerini talep edebileceği hususunda açıklama yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön