29 Aralık 2014

Citroen Otodem Servis Hizmeti "Başka Zaman Gel Yoğunuz"!

Ds4 arabamı 24/12/14 tarihinde otuz bin bakım için servise getirdim. Serviste arkadan gelen ses sorununu çözdüklerini ilettiler. Bagaj kapağının açılmaması üzerine. Cuma serviste 45 dakika bekledim ancak derya hanim gelmiyordu. Beni salı günü tekrar gelmemi istediler. Yoğunluk varmış. Ancak bu süre zarfında aynı güne 3 servis randevusu aldılar. Tek yapacakları aramayı makinaya bağlamak ve kilit sorununu tespit etmekti.

Oradaki M**** bey beni başından attı. Servis sorumlusu S*** bey bagajdaki siyah bant çıkartılıp D**** hanımın daha önce kullandığını söylediği sprey kullanıldı sorun çözüldü. Ben servise geldiğimde ilgiden memnundum ama servis sonrası sorunlu geçti.

Jose 2.948 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi30 Aralık 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan konuyla ilgili müşterimiz bagaj kapağı açılmıyor ve aracında yaşadığını belirttiği diğer konularla ilgili aracını servisimize getirmiştir. Ancak, müşterimiz randevusuz olarak geldiği için aracıyla ilgilenecek personelin daha önceden planmış işlerinin olması nedeniyle öğlenden sonra bakılabileceği söylenmiştir. Daha sonra servis yetkilisi tarafından çözüm üretilerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön