14 Ocak 2014

Citroen MTV Borcunu Ödemedi!

Tokat Citroen'den 2013 yılda (8 ay) da araba aldım. MTV kendilerine ait olduğunu beyan ettiler aradan geçen 5 ay süresince beni sürekli oyaladılar ve en sonunda ödeyemeyeceklerini, benim kendilerine borcum kaldığını ona mahsup edeceklerini söylediler. Bunun üzerine Citroen genel müdürlüğünü aradım, onlar ise bu konuda taraf olamayacaklarını, ellerinden birşey gelmediğini söylediler.

Tokat Citroen firmasında çalışan K**** denen kişi arabayı satana kadar seksen takla attı. Arabayı sattıktan sonra binbir türlü zorluk çıkardı. Sonuç olarak Citroen kalitesini gösterdi. Hakkımı aramak için tüm yasal yollar başvuracağım.

Mustafa 751 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi15 Ocak 2014

    Sayın yetkili, Müşterimiz tarafından gönderilen mesajın tarafımıza aktarılması hususunda verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Öncelikle, müşterimizin yaşadığını belirttiği durum, bayimiz ile arasındaki ticari ilişki konusudur. Bayimiz tarafından yapılan açıklamada aracın toplam bedelinden kalan bakiyenin ödenmesi sırasında oluşan komisyon farkının müşterimiz tarafından ödenmediği gerekçesiyle bandrol bedelinin yatırılmadığı belirtilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön