13 Mart 2013

Citroen Kapı Gergileri Arızalı!

Citroen 2009 Model C4 Sedan Aracım var Kapı gergileri bozuldu ilk yıl garantiden değişti ve aynı yıl kapı gergileri yine bozuldu kapı yarım durmuyor açılıp kapanıyor bulunduğum ilde de servis olmadığından gidemedim garantisi bitti, Kapı gergileri bozuk arka Citroen amblemleri de karardı krom ne kadar yazı varsa hepsi basit hepsi karardı.

Nevzat 702 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat 13 Mart 2013

    Citroen Dialog yetkilisi benimle irtibata geçti dogru. Müşteri memnuniyeti saglanmıştır deniyor eger ben citroen için bir müşteri isem öyleyimde BEN memnun degilim Garanti süresi bittiginden Krom kaplamalar ücrete tabi oldugunu söyledi. Citroen yetkililerine soruyorum hangi arabasının Krom kaplamaları kararmıyor garanti süresinde bana söylesin bunun garanti ile alakası yok. 3 ay sonra kararmaya başlar krom kaplamalar herhangi bir citroen yazısına baksınlar.

  • Citroen Temsilcisi13 Mart 2013

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Citroen Dialog yetkilisi tarafından müşterimizle temas kurulmuş olup, memnuniyeti sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön