Citroen Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Orkun A. |

3 ay önce firmamıza Citroen Ankara bayisi Bayraktar otomotiv'den C5 executive modeli araç satın aldık. Firmamızda mevcutta bir adet daha C5 ve 5 adet Nemo bulunmaktadır. Araç makam araba olarak alınmıştır. Araçta görsel olarak navigasyon sistemi bulunmaktadır. Görsel olarak bulunmaktadır, çünkü Konya'nın en merkezi yerlerini bile göstermiyor. Örnek otogarında bulunduğu Yazır mahallesi, Konya'nın en büyük sanayisi 3. organize sanayi sitesi gibi. Servis yapacağı bir şey olmadığını, haritaların güncel olduğunu söylüyor. 100 TL'lık Çin malı bir navigasyon cihazları bile her yeri gösteriyor.Bu aksesuarlar için üst seviye diye boşuna mı para verdi Distributor'den yardım talep ediyoruz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orkun A.
  25 Ekim
  20:51

  Yaşadığım şehrin en merkezi yerlerini tarla olarak gösteren navigasyon cihazına günce diyebilmeniz ürün kalitesizliğini gösteriyor. Yanlış seçim yapmışız. Kimseye önermiyoruz. Boşu boşuna çalışmayan navigasyon cihazlarına fazla para ödemeyin.

 • 22 Ekim
  16:57

  Sayın Yetkili,

  Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Anılan araçta üretici tarafından yayınlanan en son navigasyon haritası yüklüdür. İlerleyen süreçte üretici tarafından yayınlanacak harita güncellemelerinin Yetkili Servislerimiz ve Citroen Dialog üzerinden takip edilebileceğini bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog