20 Mayıs 2015

Citroen Garanti Biter Bitmez Arabanın Arızası Bitmez Oldu!

2011 thp 156bg Aralık 2011 çıkışlı Citroen C5 sahibiyim. 0 km aldım şuan 50.000 km. 2014 Aralık'ta garanti süresi doldu. Garantiyle sözleşmesi varmış gibi garanti süresinde hiç arıza yapmayan araç, garanti sona erdiği tarihten beri benzin pompası, devir- daim pompası, turbo hatası, enjektör sorunu, motor arızası, şanzuman güncelleme, motor güncelleme vs. sebeplerle her 2-3 hafta da bir arıza yapıyor.

Bugüne kadar olduğu gibi her defasında yetkili serviste onarılıyor parça değişiyor ardından 15-20 gün içinde aynı arıza ya da başka bir arıza ile yine servise gidiyorum. 3 yaşında 50.000 km'de tek elden kullanılmış araç bu kadar mı kötü olabilir? 2004 K***** aracımız var o bu kadar servise gitmiyor.

Murat 3.654 Okunma

Cevaplar

  • Murat 22 Mayıs 2015

    Aralık 2014'ten beri yukarıda saydığım arızaları yapmadıysa bu araba ve zırt pırt servise arıza sebebiyle gitmediysem Antalya serviste olmak üzere Kayseri servise gidip değişen parçalara yol yardıma bu kadar parayı ne demeye ödedim. Faturaları da ekleyip mi göndereyim. Enjektör sorunu yok mu peki şuan araba arıza kodlarını vermedi mi devir daim pompasıyla beraber. Yuvarlama cümlelerle kendinizi haklı çıkarıyorsunuz. Şeffaf olun da görelim Citroen c5 1.6. thp modelininde ne kadar arızalı bir araç olduğunu herkes bilsin. buyurun herkes elindeki belgeleri çıkarsın.

  • Citroen Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç, 09 Mayıs 2015 tarihinde Kayseri’de bulunan yetkili servisimize giriş yapmıştır. Servisimizde gerçekleştirilen kontrollerde devirdaimde su kaçağına görülerek değişmesi gerektiği tespit edilmiştir. Müşterimizin beyan etiği diğer aksamlarla ilgili bir soruna rastlanmamıştır. Müşterimizin göndermiş olduğu mesaja istinaden servis yetkili tarafından müşterimizle temas kurulmuştur. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön