Citroen Eğrilen Jant!

Emin A. |

Citroen müşteri ilişkilerine şikayetimi önce mail attım ama resmen dalga geçtiler. Jantlarım hiçbir çukura düşmeme rağmen bir yere çarpmama rağmen eğildi. Seke seke yolculuk yapıyorum. Bu hususu ilettim bana garanti kapsamı dışında diyorlar. Arkadaş arabayı sıfır aldım daha bir sene olmadı bu janta ben ne yapmış olabilirim! Hadi diyelim jant eğrildi, o zaman bunun üstündeki lastiğinde o darbe karşısında yarılması lazım! Orijinal fabrikadan gelen lastikleri üzerinde ve en ufak deforme yok alsınlar incelesinler.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin A.
  08 Mayıs
  17:58

  Bende diyorum ki benden kaynaklanan hiçbir şey yok. Alın aracı inceleyin üzerinde gelen orijinal lastikleri duruyor ayağında. Jant benim verdiğim darbe sonucu eğrildi ise o şiddetle lastikte bombe yapar yarılır ya da bi deforme olur demi ama. Burada bir deyim var onu söylemek istiyorum \"sıçtın sıvamaya çalışıyorsun\". Bende bu arabayı satıyorum ve çevremdeki herkese de tecrübelerimi aktaracağım elimden geldiğince bu marka satılmasın diye uğraşacağım. Batarsınız inşallah

 • 08 Mayıs
  14:05

  Sayın yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Jantlar, doğrudan kullanım ve yol şartlarından etkilenen (direksiyonda titreme, eğiklik, eğrilik, salgı ve şekil değişikliği v.s.) parçalar arasında yer aldığı için üretici garantisi kapsamında değerlendirilmemektedir. Konuyla ilgili olarak müşterimize de bu doğrultuda yanıt verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog