07 Ağustos 2013

Citroen Direksiyon Pul Pul Soyuluyor!

17.01.2008 tarihinde satın aldığım "VF7FC8HZB290****" Şase No'lu "35 R 9766" Plaka no'lu aracımda fotoğraflarda da belirtildiği gibi 3 yıldır direksiyonun pul pul soyulma problemini yaşıyorum ve inanılmaz şikayetçiyim, ellerimiz kapkara oluyor.

3 kere farklı servislere götürmeme rağmen hep garanti dolmuş yapacak bir şeyimiz yok 656 TL yeni direksiyon diyorlar. Bu denli büyük bir firmaya bu hiç yakışmıyor. Gereken mercilere de şikayet ve kötü reklamda bulunacağım.

Aykut 883 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Araçlarımızın satışı esnasında üretici hatalarına karşı sunduğumuz üretici garantisi 2 yıl olup, anılan aracın üretici garantisi 31 Aralık 2009 tarihinde sona ermiştir. Bu tarihten sonra ortaya çıkan sorunların ücretsiz olarak onarılmasının beklenmesi Garanti ve Bakım Sözleşmesine uygun değildir. Müşterimizi aracınızda yaşadığınız sorunun üretim hatasından kaynaklandığı söylenemez. Otomobiller ticari ömürleri bulunan araçlardır ve üretildiği tüm materyallerin ömürleri kullanım koşullarına göre değişir. Direksiyon simidinde oluştuğunu beyan ettiği soyulmaya çeşitli kimyasallar neden olabilmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön