29 Ekim 2013

Citroen Değişen Parça Garantili Olduğu Halde Ücret Aldı!

28 ekim 2013 günü aracımda meydana gelen hararet arızası sebebiyle aracımı çekici yardımıyla Diyabakır Citroen bayisine götürdüm. 16 haziran 2013 tarihinde yine aynı sebebten aynı bayiye aracımı yine çekici hizmeti alarak götürmüştüm ve sorunun hararet müşirinden kaynaklandığı söyleyip parçayı değiştirdiler.

28 ekim tarihinde yine aynı parçayı değiştirdiler ve araç faal hale geldi. Kendilerine daha önce burda aynı parça değişti dedim ve garantiyi sordum. Önce evet garantisi var dediler sonra sırf garantiden olmasın diye başka yerdede olabilir dediler ve benden ücret aldılar.

Mehmet 494 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi31 Ekim 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç, 28 Ekim 2013 tarihinde, çekiciyle servisimize giriş yapmıştır. Servisimizde gerçekleştirilen kontrollerde hararet müşirine bağlı elektrik tesisatının incelenmesi gerektiği ve hararet müşiri için yedek parça garanti onayı alınmasına karar verilmiştir. Müşterimiz vakti olmadığı için hararet müşirinin bedelini ödeyerek aracını servisimizden teslim almıştır. Konuyla ilgili olarak servis yetkilimiz tarafından müşterimizle temas kurularak servise davet edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön