26 Aralık 2013

Citroen Değişen Direksiyon Simidi Kaplama Yapılmış!

2012 model Citroen C5 aracımın direksiyon simidin de soyulmalar oldu. Trabzon Kofoğlu yetkili serviste direksiyon simidi değiştirildi. Keşke değirtirmeselerdi. Nedeni ise yeni gelen ürünün rahatsız edici bir derisi vardı. Deri bile değildi. Bu şikayetimi servise belirttiğimde baylas ne gönderirse onu takarız cevabı oldu. Baylası aradım şikayetimi belirttim.

Daha sonra geri dönüş yaptılar ve direksiyon simidinin geliştirilmiş ürün olduğunu söylediler. Geliştirilmiş ürün istemiyorum orijinalini istiyorum dediğimde yapabilecek bişeyleri olmadığını söylediler ama ben müşteri olarak memnun değilim. Araç aldığımda direksiyon simidi böyle olsaydı almazdım. Müşteri memnuniyeti bu kadar mı önemsiz.

Sedat 1.615 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 30 Aralık 2013

    müşteri memnuniyetini bu kadar önemsemeyen bir firma görmedim.kısacası işinize geliyosa ya getiriyorlar

  • Sedat 27 Aralık 2013

    siz tek tip olduğunu söylüyorsunuz müşteri hizmetlerindeki Ay... hanım geliştirilmiş ürün olduğunu artık bu şekilde üretildiğini yenisini istesek bile yine bu şekilde geleceğini ve üründe değişim yapma hakkını saklı tutulduğunu bunun kanuni hakkı olduğunu söyledi.Şimdi kim doğruyu söylüyor. ve ben bu yeni gelen direksiyon simidinden memnun değilim siz arabamın orjinalliğini nasıl bozarsınız? Orjinal direksiyon simidini istiyorum ben.

  • Citroen Temsilcisi27 Aralık 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç için üretici tarafından tek tip direksiyon simidi üretilmekte olup, farklı bir deri direksiyon simidi seçeneği bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön