18 Mayıs 2015

Citroen C4 Direksiyon Arızası!

Serviste bakımı yapılırken önden hafif bir ses geliyor bir bakar mısınız dedim onlarda bir sorun yok dedi. Zaman içinde ses arttı ön takım da bir sorun var sandım bakım zamanı gelince serviste yaptırım dedim ama o sesin direksiyon kutusundan geldiğini söylediler. Garantisi biteli de çok olmamıştı araç 36000 km de. Daha önce ses için uyarmıştım ama kayıtlarına yazmadıkları için garanti dışı. Bu km'de kutu bozuluyorsa imalat hatası değil de nedir. Birde aracın kapat ucundaki boyalar kabarık. 2 adet Citroen im var bir daha ne alırım ne de kimseye aldırırım.

Bulent 2.746 Okunma

Cevaplar

  • Bulent 21 Eylül 2015

    Müşterinin garanti süresinde ve sonrasında kayıtlarında bir şikayeti olmamıştır demişler fakat kayıtlarında 2013 yılında önden ses geliyor diye şikayetim var servis sonucu direksiyon kutu arızası. Kayıtları iyi kotrol edin. Evet servise çagirdilar cuzi bir katkı payı ödeyerek değişeceğini söylediler kutu değişeceği zaman cuzi bir indirim yapıp büyük kısmını benden almak istediler bende değiştirmedim. Hem şikayeti yok deyip yalan söylediler. hem de eski servisin kusuru olmasına rağmen %70-80 gibi kısmını benden almak istediler. Koskoca Citroen e yakışmadı.

  • Citroen Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan aracın üretici garantisi 31 Mart 2013 tarihinde sona ermiştir. Gerek garanti kapsamı içerisinde gerekse garanti süresi sona erdikten sonra sesle ilgili bir talebi bulunmamaktadır. Müşterimizin aracında yaşadığını beyan ettiği sorunlarla ilgili temas kurularak aracının detaylı olarak incelenmesi için servisimize davet edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön