13 Aralık 2014

Citroen C4 Aracının Servis Garanti Süresinin Uzatılma Konusunda Bilgilendirilme.

2012 c4 model Citroen aracım 35.000 km'de ve düzenli olarak sıfır olarak aracı satın aldığım Çobançeşme adresindeki servis bakımları yapılmaktadır. Aracım 7 aralık 2014 tarihimde arıza yapıp servise kendi imkanlarımla çektirdiğimde aracımın garanti süresinin dolduğu ve oluşan motor arızasını benim ödemem gerektiği bilgisine ulaştım. Serviste 2 yıllık sürenin belli ücret olarak ödenerek uzatılabildiğini tesadüfü öğrendim.

Bir tüketici olarak ben garanti süresini uzatılması konusunda neden uyarılmadım? Bana neden bir telefon veya telefon mesajı veya e-mail ile bilgi verilmedi? Aracım tüm bakımları Citroen tarafından yapılmaktadır. Neden Citroen tüketicinin yanın da değil?

Menderes 3.793 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın yetkili, Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Uzatılmış Garanti Uygulaması, satış faturasına göre 2 Yıllık garanti süresini doldurmamış araçları kapsamakta olup, garanti süresi sona eren bir araç için Uzatılmış Garanti satışı gerçekleştirilememektedir. Grantisi sona eren araçlar için bu ön koşulun esnetilmesi maalesef mümkün değildir. Uzatılmış garantiyle ilgili gerekli bilgilendirmeler www.citroen.com.tr isimli web sayfamızda, yetkili servislerimizin servis kabul ve müşteri bekleme salonlarındaki afişler üzerinden tanıtmı yapılmakta olup, Telefon SMS veya e-posta gönderimiyle ilgili bir uygulamamamız bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön