19 Aralık 2014

Citroen C3 2004 Model Aracımın Klima Kontrol Paneli İçin 1000 TL İşçilik Parası İstedi.

Citroen C3 2004 model bir otomobilim var aracımın klima kontrol paneli kısa devre yaparak bozuldu, servisten bu panelin değişim ücretini sordum işçilik hariç 1000 TL civarında ücret istediler. Arabamın fiyatı 10.000 TL civarında yani üzerinde iki adet tuş bulunan bir panele arabamın onda bir fiyatını vermemi istemekteler.

Bu hangi ticari ahlaka hangi vicdana sığar? Citroen çok üst sınıf bir araba değil kendi fiyatı belli zaten. Açıkçası vatandaş olarak biz her şey satana kadardı diye düşünüyoruz şimdi. Bu şikayetimin Fransa'ya kadar ulaşmasını temenni ediyorum.

Fatih 4.886 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 23 Aralık 2014

    bir daha citroen mi aslaaaaaa

  • Citroen Temsilcisi19 Aralık 2014

    Sayın yetkili, Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Bir otomobil satın alındıktan sonra, zamana bağlı olarak değer kaybeder. Ancak aynı durum yedek parça fiyatları için aynı değildir. Bu nedenle, fiyatı zamanla düşen bir malın yedek parça fiyatlarının aracın değerine oranı gittikçe artmakta olup, aksini, yani aracın ikinci el değeri azaldıkça, parça fiyatlarının da düşmesini beklemek doğru olmayacaktır. Yedek parça fiyatlarımız rekabet koşullarına göre uygun seviyede konumlandırılmaktadır. Anılan parçanın üretim ve alış maliyeti tarafımızdan araştırılmış olup, tavsiye edilen satış fiyatının KDV dâhil 982,74 TL olduğu görülmüştür. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön