Citroen Bu Durumda Açılmayan Hava Yastığı Ne Zaman Açılacak?

Adnan S. |

2011 Citroen model aracımla yapmış olduğum kaza neticesinde arabanın ön tarafının tamamen gitmiş olmasına rağmen aracın her iki hava yastığının açılmaması çok vahim bir durum. Bu kaza çok şükür ki bedeni bir hasar olmadan atlatıldı, fakat fotoğraflarda da görüldüğü üzere çok kötü sonuçlarda olabilirdi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adnan S.
  29 Ekim
  18:56

  Tarafıma verilmiş olan bilgi tatmin edicilikten ve kurumsal bir firma mantığından çok uzaktır.Satışı yapılan ürünlerin sadece olumlu yönleri değil olumsuz yönleri de göz önünde bulundurulmalı ar-ge faaliyetlerinde değerlendirilmek üzere geri dönüşler yapılmalıdır. Aracım bu kazadan sonra 1 ay yetkili serviste beklemiştir, fotoğraflardan da görüleceği üzere bu aracın ağır hasarı olduğu ve hava yastıklarının açılmadığı apaçık ortadadır. Kurumsal bir firmadan beklenen(en azından benim beklentim)bu vb. durumlarda şikayete göre hareket değil tam tersine, görülen aksaklıkların tekrar yaşanmaması için derhal çalışmaların öncelikle servis çalışanlarınca başlatılması gereklidir ki bir daha Allah göstermesin daha kötü acılar yaşanmasın. Firmanızın "araç sigorta şirketi tarafından teslim alınarak satış devri verilmiştir bunun için yorum yapılabilmesi mümkün değildir" denilmesi beklentiden çok uzak bir cevaptır.Umarım bir farkındalık yaratılabilinmiştir. Sizlerin takdirine bırakıyorum.

 • 21 Ekim
  09:54

  Sayın Yetkili,

  Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Konuyla ilgili olarak müşterimizle gerçekleştirdiğimiz telefon görüşmesinde aracının sigorta şirketi tarafından teslim alınarak satış devrinin verildiği bilgisi alınmıştır. Şuan itibariyle incelenecek ve inceleme sonucunu paylaşabileceğimiz bahse konu aracın sigorta şirketi tarafından teslim alınarak satışının gerçekleştirilmesi ve mesajda yer alan resimler üzerinden bir yorum yapılması mümkün değildir.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog