Citroen Bluetooth Ve Radyo!

Sami K. |

Bayraktar İstinye'den 14. 4. 12 de C4 aldım. Başta iyi çalışan Bluetooth ve radyo daha sonraları çalışmamaya başladı. bir kez radyo değiştirildi. Arıza devam ettiğinden servisle irtibat halindeydim. Sonra sistemlerinin iPhone ile uyumlu olmadığını yazılımın 15. 3. 13te geleceğini söylediler. bu arada telefonu Note 2 ile değiştirdim.

Dün gittiğimde sistemin Note 2 yi desteklemediği söylendi. Radyo ise uzun bir beklemeden sonra arabayı çalıştırdığımda çalışmıyor. kapatıp açmak gerekiyor. Netice 1 yıllık arabanın son altı ayı problemlerle geçti ve daha bitmedi. Maalesef Bayraktar İstinye ilgilenir gibi görünüp somut hiç bir şey söylemiyorlar. Hatta aralarında söylediğini inkar edenler bile var.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sami K.
  26 Nisan
  17:31

  Yani Citroen hangi marka telefon kullanmam gerektiğini mi söyleyecek. Telefon almadan onlardan danışmanlık hizmeti mi alacağız. iphone 4 olmaz dediler. Note 2 aldık. onu da desteklemiyor. neden yeni teknoloji telefonların kullanılamayacağını söylemediler. iyi taraflarını söylerken susmuyorlar. 60 bin TL lik aracın detayları doğru anlatılmaz mı? verdiği cevap doğruyu yansıtmıyor. Kaçamak cevap veriyor.

 • 26 Nisan
  16:25

  Sayın şikayetvar.com yetkilisi,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Anılan konuyla ilgili olarak İstinye Bayraktar Otomotiv tarafından incelemeler gerçekleştirilmiştir. Müşterimizin kullanmış olduğu telefonların Bluetooht uyumu bulunmamaktadır. Uyum sağlayabilmesi adına üreticiden yazılım güncellemesi beklenmektedir.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog