Citroen Berlingo Motor Numarasını Göstermek İçin 85 TL İstediler!

Kadir G. |

Citroen Berlingo 2006 model aracımı muayeneye götürdüğümde motor koruma kapağından dolayı motor no'su okunmuyor diye muayeneden geçemedim motor koruma kapağını söktüm ama motor no'su yine görünmüyordu. Servisi aradım aracı getirmeniz gerekiyor siz motor no'sunu göremezsiniz dediler bunun içinde 85 TL ücret istediler.

Ben onların yapmış olduğu saçma bir şeyden dolayı muayeneden geçemedim tekrar muayene gitmek zorundayım ve bunun için 85 TL para vereceğim bu resmen haksız kazanç. Ben Citroen firmasından dolayı mağdur oluyorum ve bunun üstüne para veriyorum bu uygulamanın ücretsiz yapılmasını önemle rica ediyorum...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  15:03

  Sayın yetkili,

  Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  TÜV Türk muayene istasyonu tarafından özel olarak talep edilen konuyla ilgili olarak anılan araç servise alınarak motor motor numarası ve üretici kayıtları kontrol edildikten sonra talep edilen yazı servisimiz tarafından düzenlenerek müşterimize teslim edilmiştir.

  Anılan durumun isteğe bağlı özel bir uygulama olması sebebiyle servislerimiz tarafından ücretsiz olarak yapılması beklenmemelidir.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog