24 Ekim 2013

Citroen Berlingo Aracımın Ön Takımından Ses Geliyor!

Araç plakası 19 ** ***. 23 Ekim 2012 yılında aldığım günden beri ön takımlarından lakırdı şeklinde ses geliyor. Yıl içinde servise müracaat ettiğimde sorunun amortisörlerden kaynaklandığını ve garanti kapsamına girmediği daha doğrusu kendilerinin değiştirmek isteseler bile firmanın garantiye sokmayacağını söylediler.

Servisle ilgili bir şikayetimiz yok yardımcı olmaya çalışıyorlar ama firma üretim hatası olan ve yıl içinde satılan arabalarının hepsinde bu sorunun olduğunu kabul etmiyor. Araç Bozuk asfaltsız yolu geçtim şehir içinde kasislerde yama yapılmış asfaltta bile bu sesi yapıyor. Sorunumun garanti dahilinde çözülmesini istiyorum.

Mete 596 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Amortisörler, kullanım ömrü kullanım koşullarına bağlı parçalardan olduğu için üretici garantisi üretici garantisi kapsamında değerlendirilmemektedir. Bunun nedeni, anılan parça için bir kullanım kilometresinin verilmesinin mümkün olmamasıdır. İlgili parçanın kullanım kilometresi, aracın bozuk satıhlı yüzeylerde yavaş sayılmayacak hızlarda kullanılması, aşırı yüklenmesi, yavaşlama kasisleri, çukur vb. alanlardan 10 Km/saat’in üzerindeki hızlarla geçilmesi bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön