23 Temmuz 2014

Citroen Bayii Personelinden Şikayetçiyim.

İzmir Citroen bayii kavuklardan 2013 eylül ve ekim aylarında toplamda 5 adet filo araç alımı yaptık. Temmuz ayı içerisinde kendilerinden 1 adet 2. el araç daha almak istedik. 3 gün boyunca tüm konuları telefonda görüştük anlaştık işimizin acil olduğunu ve 3 gün sonunda bu aracı almamız gerektiğini belirttik. Fakat 3. gün işlemler için gittiğimizde bize dalga geçer gibi arabanın satışında sorun olduğunu ve bunun hemen giderilecek bir şey olmadığını söyleyip konuyu kapattılar. Citroen kurumsallığına yakışmadı artık tüm filomuzu değiştirme kararı aldık.

Ersin 4.890 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 29 Temmuz 2014

    Konunun bu kadar basit bir yazı ile kapatılmasını eğer kurumsallığınıza yakıştırıyorsanız söylenecek başka söz yoktur zaten.

  • Citroen Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Sayın yetkili, Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Sayın Ersin Şahin’in satın almak istediği araçta son dakikada plaka ve bandrolden kaynaklanan sorundan dolayı noter satışı yapılamamıştır. Araç İstanbul plakalı olduğu için işlemler iki gün sürmüştür. Ersin bey, aracı aynı gün almak istediği için ve noter satışının ne zaman olacağına dair o an net cevap veremediğimiz için arabayı almaktan vazgeçtiğini bildirmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön