02 Haziran 2014

Citroen Aracımın Yağ Soğutucusu Patladı.

Citroen aracımın bütün bakımları Mersa Otomotivde yapılmıştır. 70 binde aracım yağ soğutucu patladı garantisi bittiği için aracın parça parası verilerek yerine sıfırı takıldı 7 ay sonra aynı hata tekrar gerçekleşti ve aracım ticari olduğundan bir günde alabileceğim ve parçanın garantiden değişebileceği söylendi.

Bana 570 TL olmak üzere hesap çıkartıldı enjekson temizliyi sistem temizliyi işçilik ve fren hidroliği kabul ettim ve akşam aracı almaya gittimde aracı bana teslim ederlerken şu tankının içi hortumlar radyotorun içi komple yağ doluydu. Ben bunu daha sonradan farkettim benden yapılmayan şeyler için hakları olmayan ücret talep ettiler. Mersa Otomativden şikayetçiyim.

Levent 4.791 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi03 Haziran 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Müşterimizi aracı, “Motor suyuna yağ karışmış” beyanıyla servisimize çekilmiştir. Serviste gerçekleştirilen inceleme ve kontrollerde motor yağ soğutucusunun değişmesi gerektiği tespit edilmiştir. Yağ soğutucusu değiştirildikten sonra soğutma sistemine yağ karıştığı için soğutma sisteminin temizlenmesi gerekmektedir. Ancak, müşterimiz işiyle ilgili sorun yaşayacağını söyleyerek soğutma sistemi temizlenmeden 26 Mayıs 2014 tarihinde kendi isteğiyle servisten teslim almıştır. Müşterimizin onayı ve yedek parça garantisi kapsamı dışında kendisinden haksız yere alınan onarım bedeli söz konusu değildir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön