Citroen Aracımın Vites Kutusu Hatası.

Serkan S. |

Garanti süresi doldu ve 6. ayında vites kutusu hatası verdi şuan N araç vitese geçmiyor. Servise bıraktım yaklaşık 3000 TL masrafı olduğunu söylediler. Aracın garantisi dolar dolmaz hemen bozulur mu?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan S.
  14 Mayıs
  16:16

  otomatik vites bir aracın nasıl bir kullanım şartı olabilir ki kaldıki araç 38.000 km de bu hatayı veriyor henüz 40 bin bile olmamış. Tüketicilere tavsiyem kesinlikle Citroen araç almamaları bakın verilen cevabın bu işe verdikleri önemi gösteriyor kullanım şartıymış yani Türkiyede Citroen gitmiyor Türkiye şartlarına kesinlikle uyum sağlamıyor ama bunu bile bile satıyorlar.

 • Serkan S.
  19 Aralık
  00:06

  Otomotik vites araçta ne gibi kullanım farklılığı olabilirki. 40 binde böyle bir arıza vermesi doğal karşılanıyor citroen araç alırken bir kez daha düşünün. Servisteki arkadaşlar ilgiliydi onlarla ilgili bir şikayetim yok ama aracın kendi doğası böyle demekki.

 • 16 Aralık
  10:09

  Sayın Yetkili,

  Anılan araç, 13 Aralık 2014 tarihinde, “Viteslere geçmiyor” beyanıyla Kar Otomotiv’e giriş yapmıştır. Serviste gerçekleştirilen inceleme ve kontrollerde volan ve debriyaj setinin değişmesi gerektiği tespit edilmiştir. Anılan parçaların kullanım ömrü, kullanım şartlarına bağlıdır. Kullanılacağı süre ve kilometre tamamıyla nasıl kullanıldığıyla bağlantılıdır.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog