Citroen Aracımın Park Sensörü Arızası!

Özcan B. |

07/04/2011 de aldığım Berlingo aracımda park sensoru alarm hız sabitleyici kampanya dahilinde hediye verildi bunları aldığım firma olan bağdatlılar oto montajını yaparak aracı teslim ettiler ancak park sensoru arıza yaptı gözün teki bozuldu servis değişti ancak yine arızalandı bu defakinde ise normalde bakamadıklarını ancak hatır için baktığını söyledi bundan sonrada bakmayacaklar o zaman bu hediye adı altında takılanlar bozulsa servis benden para talep edecek desenize birde bunlar piyasada alınan 5 lira 10 liralık şeylermiş siz piyasadan topladığınız ucuz şeyleri bize pahalı mı satıyorsunuz. Yada bayraktar oto orjinal parçaları veriyor servisler orjinal parça deyip yan sanayimi takıyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan B.
  25 Temmuz
  12:39

  berbat her sorunu 3 kez gittikten sonra hallediyorlar

 • 29 Mayıs
  16:29

  Sayın yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Berlingo araçlarımızda hediye edilen arka park sensörü iç piyasa ürünü olup, orijinal yedek parça olarak satılmamaktadır. Araçlarımızın üretiminde park sensörü yer almadığı için montajları yetkili servislerimiz tarafından sonradan gerçekleştirilmektedir.

  Üretici hatalarına karşı verilen garanti süresi 2 yıldır. Bu süre aracın satış fatura tarihiyle birlikte başlamaktadır. Garanti süresi dolduktan sonra oluşabilecek sorunların üretici garantisi kapsamında karşılanmasının mümkün olmadığını bildiririz.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog

 • Özcan B.
  29 Mayıs
  09:46

  hediye bile olsa uyduruk şeyler takıp bize veremessiniz biz bunlara büyük paralar ödüyoruz
  servisteki elemanlarınız orjinal parçaları alıp yan sanai takıyor olabilirde orjinal parçalarıda kendileri ya arabalarında kullanıyor yada satıyorlar burada citroen her nereden bakarsanız bakın kusurlu bence ilave parçaları servislerde montajını yaptırmamalı kendi üzerinde montajı yapılı gelmeli halen daha aramanızı bekliyorum