Umut Ş. Teşekkür Mesajı

sorunumu çözdüler en sonunda genel merkeze sorunumun çözülmesindeki katkısından dolayı teşekkür ederim

Citroen Aracımın Ön Sağ Kısmından Ses Geliyor.

Umut Ş. |

Citroen elysee kullanıcısıyım aracımın ön sağ tarafından bazı sert/dik tümseklerden geçerken ses geliyor ve servis bu sese duyarsız kalıyor. Test sürüşü yapıp ön takımın sağlam olduğunu ve sesin lastikten geldiğini iddia ederek tüm araçlarında bu sesin olduğu yönündeki iddialarını amcamda bulunan aynı araçla yaptığım testle çürütüyorum.

Baylas merkezi arayarak kendilerinden bir teknisyenin gelerek sesi dinlemesini ve karar vermesini istememe rağmen beni yine aynı servise yönlendiriyorlar.hem ön takımında problem yok deyip hemde istersen ücretli işlem yapıp değiştirelim demekte hangi mantığa sığıyor merak ediyorum ve amortisörlerin neden garantiye girmediğini merak ediyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut Ş.
  12 Haziran
  18:40

  sorunumu çözdüler en sonunda genel merkeze sorunumun çözülmesindeki katkısından dolayı teşekkür ederim

 • Umut Ş.
  29 Mayıs
  14:59

  Corluda servis dururken 45 km uzakliktaki tekirdagdaki servise yonlendirmesi cok ilginc tespit yapsalar bile ön takimla ilgili zaten ücretsiz islem yapmayacaklar hemde yol parasida yaninda cabası olacak

 • 26 Mayıs
  11:37

  Sayın Yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Anılan araç, Ahmet Sert Otomotiv tarafından incelenmiş ve bir sorun görülmemiştir. Ancak müşterimizin isteğiyle farklı servislerde inceleme yapılabileceği Citroen Diyalog yetkilisi tarafından kendilerine aktarılmıştır.

  Araçların alt takımları, güvenlik ve konforu korumak için, aşınan ve kullanım ömrü kullanım koşullarına bağlı parçalardan oluşmaktadır. Bu tür parçalar, aracın garanti süresi ile ilişkisiz olarak garanti kapsamında değerlendirilemeyen parçalardır. Bunun nedeni, amortisör, salıncak, rot, rot başı ve rotil gibi parçaların ömrünün kullanım koşullarına bağlı olmasıdır. Araçların bozuk satıhlı yüzeylerde yavaş sayılmayacak hızlarda kullanılması, yavaşlama kasisleri, çukur vb. alanlardan süratle geçilmesi kullanım ömrünü belirlemektedir.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog