14 Ocak 2015

Citroen Aracımın Klima Isı Kontrol Düğmesi Camı Çatlaması.

Şirketimize aldığımız henüz 5000 km'de olan Citroen C4 1.6 e hdi comfort plus aracımın, otomatik klimasının sürücü tarafı ısı kontrol düğmesinin camı bilinmeyen bir nedenle çatladı. Bu çatlak herhangi bir darbe sonucu değil tamamen kendi kendine oluşmuştur.

Konu ile ilgili oto dem yetkili servis ziyaret edilmiştir. İlgili düğmenin resimleri çekilmiş ve garantiden değişim başvurusu yapılmıştır. Yaklaşık 1 hafta sonra servis tarafından aranarak garantiden değişim talebinin reddedildiği, bu parçanın kendi kendine çatlamasının imkansız olduğu bilgisi verilmiştir. Garanti departmanındaki arkadaş ilgili parçayı incelemek yerine, oturduğu yerden fetva verir gibi bir açıklama yapmıştır.

Mete 7.032 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi15 Ocak 2015

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan konuyla ilgili olarak servisimizde gerçekleştirilen kontrollerde üretici kaynaklı olmadığı tespit edilmiştir. C4 model araçlarımızın klima kontrol panel camının çatlamasıyla ilgli genel olarak yaşanan seri bir üretim hatası bulunmamakta olup, kırık veya çatlak parçalar üretici garantisi kapsamında değerlendirilmemektedir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

  • Mete 14 Ocak 2015

    Bugün Citroen diyalog benimle irtibata geçti ve çatlak - kırıkların kullanıcı hatası olduğunu belirtti. Kısaca bu durumu kabul etmeyerek sorumlu olarak kullanıcıyı gördüler. Citroen marka araç tercih edicek tüketicilerin fikirlerini tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ederim. Sadece ürün satmak değil satılan ürünün arkasındada durulmalı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön