Citroen Aracımın Kapı Döşemesinde Pamuklanma Oldu!

Adnan K. |

Çorum Şahin otomotivden almış olduğum Citroen C5 aracımın bir süre sonra ön sol kapı iç döşemesindeki kumaşında renk değişimi ve pamuklanma oluştu. Servis bu sorunu garantiden bakımını yapmıyor. Kapı içi döşeme araca binilirken inilirken veya aracı kullanırken dokunulacak sürtünülecek bir yerde değil. Sorunun kullanıcıdan kaynaklandığını düşünmüyorum kapı iç döşemesinin garanti kapsamından değiştirilmesi istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  17:11

  Sayın Adnan Korkmaz,

  Sizi anlıyor ve talebinize saygı duyuyoruz. Ancak, anılan parçanın tekrardan incelenmesi gerektirecek bir durumun bulunmadığını bildirir, iyi günler dileriz.

  Citroen Dialog

 • Adnan K.
  18 Temmuz
  15:55

  Bu aşınma benden kaynaklanmadığına hala ısrar ediyorum lütfen şirketiniz aşınma olan yeri bilirkişi tarafından incelenerek tarafından tekrar değerlendirilmesini rica ediyorum.

 • 18 Temmuz
  15:43

  Sayın yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Anılan araç, 30 11 2012 tarihinde “Sol ön kapı döşemesinde aşınma var” beyanıyla servisimize giriş yapmıştır. İlgili birimizi tarafından gerçekleştirilen incelemede sol ön kapı döşemesindeki aşınmanın üretici kaynaklı olmaması sebebiyle garanti kapsamından değiştirilememiştir.

  Renk değişimi, solması ve tüylenmesi kullanıma bağlı aşınmalar olup, üretici garantisi kapsamında değerlendirilmemektedir.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog