14 Nisan 2014

Citroen Aracımın Izgaralarındaki Sızıntıyı Gidermiyor.

Citroen Berlingo modeli aracım ön ızgaralarında özellikle son dönemlerde artarak devam eden bir sızıntı/kaçak tam sorunun adlandıramıyorum mail ekinde görsellerini de bulacaksınız, problemi var. Bu problemi geçen ay aracın yıllık bakımı için Ulugöl Otomotiv servis yetkililerine bildirdiğimde, araçta bir problem veya kaçak olmadığını bildirdiler. Ancak bu sızıntı/kaçak aracın tüm ızgarasına yayılarak devam etti ediyor.

Geçtiğimiz cumartesi ve ondan 2 önceki cumartesi ise avcılar Avcar servisinde aracı kontrol ettirdim. Ancak oradaki servis yetkilileri araçta problem yok dış etkenlerden kaynaklandığını (önümdeki aracın egsoz dumanı) bildirdiler. Cevapları ve araçtaki görüntü beni tatmin etmemektedir.

Fatih 1.530 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi14 Nisan 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Servis yetkilisi tarafından müşterimizle temas kurulmuş olup, belirtmiş olduğu konuyla ilgili olarak aracının detaylı olarak incelenmesi hususunda servise davet edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön