Citroen Aracımın Hava Yastıkları Açılmadı!

Sevil B. |

2 gün önce ailecek yaptığımız kazada C4 yeni kasa aracımız önden büyük bir darbe almasına rağmen airbaglar açılmadı. Bu nasıl bir ilgisizliktir. Nasıl böyle birşey olabilir? Benim dünya parası verip güvenip aldığım araç bir tek airbagını açmadı. Bu işin peşini asla bırakmayacağım. Citroen'e güvenim sıfır artık.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevil B.
  07 Ocak
  12:14

  şikayetci olmanın cokta anlamı yok anladıgım kadarı ile,verilen cevaplar standard.Kazayı önden yapmamıza ragmen ( karşı arabanın 2 kapısının ortasından vurduk düşünün ) önce ön yan degdigi için açılmıyormuş airbaglar.Şase dahi yamuldu ama şasenin uçlarında olan tetikleyen kısımlar tetiklenmiyormuş ilk ön yandan vurduğu için.

  Yani neredeyse tüketici hatası konumunda kalıyor durum.Aslında haklılar,bir saniye kaza geliyor ölmemem için önden vurmam gerekiyor dememiz gerekiyordu.

  Kusura bakmayın o anda bunu düşünemedik.

 • 02 Ocak
  09:05

  Sayın yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Müşterimizin eşi, Citroen Dialogu telefonla arayarak konuyu tarafımıza iletmiştir. Aracın incelenebilmesi için müşterimizden bulunduğu servis bilgileri alınmış olup, araç incelendikten sonra konuyla ilgili gerekli açıklama yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog