25 Aralık 2013

Citroen Aracımın Hava Yastıkları Açılmadı!

2012 yılında sıfır 2012 model Citroen Nemo marka araç satın aldım yaklaşık 13 ay sonra büyük bir kaza yaptım ve aracımın 4 hava yastığından hiç biri açılmadı. Ben aracı alırken hava yastığına bir ton para ödeyeyim ama hava yastığı beni korumasın var mı böyle bir şey... Aynı olay yurt dışında acaba olsa ne olurdu. Citroen'den Şikayetçiyim.

Murat 700 Okunma

Cevaplar

  • Murat 03 Ocak 2014

    tamam aradılar ilgilendiler ama yinede kaza yaparken yav aracımda hava yastıgı vardı tam ortadan vurayımda açılsınmı diyelim allah kimseye kaza bela vermesin...... ctröenden 2 araç almıştım digerinide bu yüzden sattım.ha bilemiyorum belki diger araçlarda aynıdır şansızlık diyelim.

  • Citroen Temsilcisi26 Aralık 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Citroen Dialog Yetkilimiz tarafından müşterimizle temas kurularak araç bilgileri alınmiştir. Anılan araç, sigorta şirketi tarafından pert edilerek 11 Aralık 2013 tarihinde yetkili servisimizden teslim alınmıştır. Servisimizde çekilen mevcut resimler üzerinden aracın şasi kolları üzerinde hava yastıklarının açılmasını gerektiren darbe izi gözükmemektedir. Ancak, konuyla ilgili araç üzerinde detaylı teknik inceleme yapılmadan net bir yanıt vermemiz mümkün değildir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön