13 Nisan 2013

Citroen Aracımın Hasarı Giderilmedi!

Kar Otomotiv hasarlı olan aracım için Ray Sigorta ile fiyatta anlaşamamıştı.Ray aracımın arka kısmındaki hasarın tamirini isterken,Kar otomotiv değiştirilmesini talep etti. Ben de aracımı Citroen'e güvenerek,orada tamir edilmesi yönünde destekledim. Aracımı aldığım ilk gün aracımın rot balansı bozuktu. Geri getirdiğimde arkadaki hasarın yapılmadığını söylediler. Halbulki aracımı verdiğim ilk gün eksper beni arayarak arkadaki hasara onay vermeyeceğini, tamir istersem özel servise çektirmemi istedi. Citroen'deki hasar danışmanı ise,tamir edilmezse sorun olacağını söylemişti. Fakat şuan aracımda ki arka hasarın eski olduğunu söyleyerek tamir etmediler.

Ferhat 452 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, Özel servis tarafından aracın sol ön mekanik kısmının yan sanayi parçalarla toplandığı, Sol ön teker kısmının geride bırakılmasından dolayı ön takım ayarı tutmadığı ( Rot balans vs.) ve arka tampon demirinin paslı olduğu, arka panelin içeride bırakıldığı, ön tarafın ise perçinlenmiş olduğu görülmüştür. Kar Otomotiv tarafından yapılan işlemlerle ilgili bir durum söz konusu olmayıp, Müşterimizin talep etmiş olduğu işlemler daha önce oluşan hasara ve özel serviste yapılan eksik işlemlere bağlı bulunduğunu yenilemek isteriz. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  • Citroen Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç,08 Mart 2013 tarihinde “ Ön kısım hasarı, mekanik hasarı, Sağ yan hasarı, sağ arka lastik hasarı, arka tampon sağ yan hasarı ve sağ arka çamurluk kısım hasarlı” beyanıyla Kar Otomotive giriş yapmıştır. Ray sigorta ile yapılan görüşmelere bağlı olarak aracın Sağ tampon kısmı, Sağ arka çamurluğu, Sağ ön ve arka kapısı, Sağ marş biyel,Sağ arka teker ve ön tampon işlemleri yetkili servis nezdinde gerçekleştirilmiştir. Aracın yetkili servisimiz de işlemleri devam ederken airbagleri açılması suretiyle daha önce geçirmiş olduğu kazaya istinaden özel serviste işlem yapıldığı tespit edilmiştir. Bu kontrollerde özel servis tarafından aracın sol ön mekanik kısmının yan sanayi parçalarla toplandığı, Sol ön teker kısmının geride bırakılmasından dolayı ön takım ayarı tutmadığı ve arka tampon demirinin paslı olduğu, arka panelin içeride bırakıldığı, ön tarafın ise perçinlenmiş olduğu görülmüştür. Kar Otomotiv tarafından yapılan işlemlerle ilgili bir durum söz konusu olmayıp, Müşterimizin talep etmiş olduğu işlemler daha önce oluşan hasara ve özel serviste yapılan eksik işlemlere bağlı bulunmaktadır. Bu durum yetkili servisimiz tarafından müşterimize de bildirilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön