23 Ocak 2015

Citroen Aracımın Garanti Kapsamı.

Yeni aldığımız Citroen aracın motor kısmına kedi girmesi sonucu anakarta temas eden kablo koptu. Bunun sonucunda masraflar bize ödetildi. Kaputa hayvan ve ya cisim giremeyecek şekilde üretim yapılması gerekmiyor mu? Bu durum garanti kapsamına girmeli.

Merve 4.563 Okunma

Cevaplar

  • Merve 23 Ocak 2015

    Okuduğum bütün cevaplarda üretici hatası olmadığını savunmuşsunuz her şeyin. Bu durumlar tüketici hatası da değil. Yaptığınız açıklamalar tatmin edici ve adil değil. Mümkün değil cevabını yeterli bulmuyorum. Citroen gibi uluslararası bir firma için kaputa bir şey girmesini engelleyecek bir çözüm için mümkün değildir diye bir cevap bence olamaz. Bu üzücü bir cevap. Ürünü üretip satışını yapmak yeterli değildir. Satışların devamlılığını yani sadık müşteri kazanmayı sağlayabilmek için garanti ve servislerinizle ürünlerinizin arkasında durmanız gerekmiyor mu? Bu şekilde sizce de müşteri kaybetmiyor musunuz. Yaşadığım ve okuduğum olaylardan sonra bir daha firmanızdan araç almayı ya da bunu insanlara tavsiye etmeyi düşünmüyorum. Garanti kapsamınız ve sunduğunuz servis hizmetleri tek kelime ile berbat.

  • Citroen Temsilcisi23 Ocak 2015

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Araçlarımız için verilen üretici garantisi, üretici kaynaklı olarak oluşan sorunların ücretsiz olarak onarımını kapsamaktadır. Ancak, yaşanan durum üretici garantisi kapsamında değerlendirilmemektedir. Anılan konuyla ilgili araç üzerinde bir değişiklik yapılması ve önlem alınması maalesef mümkün değildir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön