Citroen Aracımın Garanti Dışı Davlumbaz Hatası!

Sami T. |

2011 aralık ayında Citroen c4 grand picasso marka araç aldım. Aldıktan 8 ay sonra aracın halı şeklindeki arka davlumbazı açıldı ve servise götürdüm. Servis imkanıyla yapıştırılarak araç tarafıma teslim edildi. Şimdi aracımın arka davlumbazı tekrar yerinden çıktı ve bende aracı Van ilinde bulunan yetkili servise götürdüm. Daha önce yapıştırıldığını ve düzen tutmadığını bu yüzden garantiden değiştirilmesini istedim.Garantiden değişmediğini söylediler bende Citroen diyaloğu aradım. Görüştüğüm bayan bana dış etkenlerden olduğu için garanti dışı dedi. Bu nasıl bir gerekçe biri bana anlatsın ve mağduriyetimi gidersin. Yok yagmurda,çamurda,karda kullanmayacaksak kullanım klavuzuna ekleyin bilelim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sami T.
  26 Mart
  22:44

  citroen marka araç alacak kişilere tavsiyem araçlarını karda çamurda kullanmasınlar... bu görüşmelerden çıkan sonuç bu.. toplu taşıma araçlarını kullanın daha iyi.. hem vereceğiniz 70.000 tl ile ömür boyu bedava binersiniz dolmuşa otobüse...

 • Sami T.
  26 Mart
  22:37

  işte müşteri memnuniyeti diye ben buna derim...

 • 26 Mart
  11:15

  Sayın şikayetvar.com yetkilisi,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Servisimizde gerçekleştirilen inceleme ve kontrollerde Çamurluk davlumbazının dış etkenden kaynaklı yerinden çıktığı ( sarktığı ) tespit edilmiştir. Bu konuda servis yetkileri tarafından üretici garantisi kapsamında değerlendirilmeyeceği ve parçanın değişmesi gerektiği bilgisi aktarılmıştır. Parça değişimi müşteri nezdinde kabul edilmeyince, araçlarına alternatif çözüm olarak davlumbazın yapıştırma işlemi uygulanmış ancak Parça deforme olduğundan tekrar sarkma meydana gelmiştir. Yetkili servis personeli tarafından uygulanan onarım metodunun geçici çözüm olduğu ve parçanın değiştirilmesi gerektiği bilgisi tekrar aktarılmıştır. Dış etken kaynaklı bu durumun garanti kapsamında değiştirilmesinin mümkün olmadığı Citroen Dialog yetkilisi ile yapılan telefonla görüşmesinde de müşterimize ayrıca aktarılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog