04 Aralık 2013

Citroen Aracımın Direksiyonu Sertleşti!

Dün akşam Citroen aracımla seyir halinde iken aniden elektrik kesintisi oldu ve direksiyon sertleşti. Paniklemedim şükür ve sağa zor çekebildim. Servisi aradım ve bana akü kutup başlığının mandallı olduğunu ve bazen çıkabildiğini söylediler bende açtım baktım hakikaten mandal açılmış ve aküden bağımsız.
Taktım herşey eski düzende şükür.

Ya ben şehir dışında seyahat ediyor olsaydım virajlı ve tek şerit yollarda bu da açılmış ve kazaya sebebiyet verse bu kadar basit bir şey yüzünden yetkililer düşünemediğimi bunun çıkabileceğini bunu sabit yapsalardı da olamazmıydı. Velhasıl ben bunu sabitlemek istiyorum yetkili serviste ben bunu yaptırabilirmiyim.

İbrahim 1.234 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 04 Aralık 2013

    sayın yetkili ilginiz için tşk ederim.aracım 20.000 bakımı yeni oldu ve Konya Konmot ta 41VG137 lütfen bakınız.Benim endişem tekrar ediyorum; ben şehir dışında seyahat ediyor olsaydım virajlı ve tek şerit yollarda bu da açılmış ve kazaya sebebiyet verse,sorumlusu ve bunun sonucu?Allah korusun. iyi çalışmalar.

  • Citroen Temsilcisi04 Aralık 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Nemo araçların akü kutup başı kelepçelerinin kendiliğinden yerinden çıkmasıyla ilgili olarak yaşanan üretici hatası söz konusu değildir. Aracın akü kutup başı herhangi bir nedenden dolayı yerinden sökülerek takılmış olabilir. Kutup başı tekrardan takıldığında kelepçe düzgün şekilde yerine yerleştirilmediğinde kilitleme işlemi mümkün değildir. Anılan nedenden dolayı akü kutup başının sabitlenmesi teknik açıdan sakıncalı olup, güvenlik nedeniyle tavsiye edilmemektedir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön