24 Mayıs 2013

Citroen Aracımın Bagaj Aydınlatması Yok!

Kahramanmaraş Citroen bayisinden c-elysee dizel atraction model sıfır araç aldım. Arabada bagaj aydınlatmasının olmadığını fark ettim. Servise götürdüğümde bu modelde bagaj lambasının olmadığını söylediklerinde çok şaşırdım. Ana sayfalarında aracın teknik özelliklerini incelediğimde bagaj aydınlatmasının standart olarak var olduğunu gördüm. Bana aracı alırken bu özelliğin olmadığı belirtilmedi ve ben teknik özellikleri inceleyerek aldım aracı. Daha önce yine standart görünmesine rağmen uzaktan kumanda vermediler, yaptığım şikayet üzerine sonradan temin ettiler. Firma standart görünen bagaj aydınlatmasını yapmak istemiyor ve yapılması için benden ücret talep ediyor şikayetçiyim.

Sefa 716 Okunma

Cevaplar

  • Sefa 25 Mayıs 2013

    insanlar o broşüre bakarak araç özelliklerini öğreniyor ve alıyorlar. sizin değerli bilgili elemalarınız aracın özelliklerini bilmediği için bu sorunları yaşıyoruz. uzaktan kumanda ile ilgili aynı problemi yaşadım, arka koltuk katlanması ile ilgili aynı sorunu yaşadım. broşürde standart olduğu için bayi mecburen yapmak zorunda kaldı. bu sorunumda da aynı durum geçerli.. müşterilerinizin sorunlarını halletmek yerine yaptığınız işin doğru olduğunu sanmaktasınız malesef. Citroen markasını seçtiğim için ÇOK PİŞMANIM. hiç kimseye tavsiye etmiyorum artık.. bu sorunumu tüketici mahkemesinde çözeceğiz anlaşılan. neyse mahkemede görüşmek üzere iyi çalışmalar. (iyi çalışmalısınız)

  • Citroen Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Broşürler, belirli adetlerde basılan dokümanlar olup, basılı dokümanların gerçek hayatta her zaman ürünlerle paralel güncellikte olması beklenemez. Bu nedenle, hayatın gerçeklerinin bir gereği olarak broşürler bilgilendirme amaçlı olup, taahhüt içermezler. Bu durumunun yasal beyanatı olarak broşürlere “Baylas, araçların teknik özellik, donanım, görünüm ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar” açıklaması yapılmıştır. Bu föy, bilgi niteliğinde olup, gerçeğinden farklılık gösterebilir. Taahhüt olarak kabul edilemez. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön