Citroen Aracımı Sıfır Aldığımdan Beri Debriyajında Ki Titreme Sorunu!

Samet D. |

Daha önce belirtmeme ve şikayette bulunmama rağmen firma ve yetkili birimler yardımcı olmadı. 2012 yılı Ağustos ayında Çekmeköy Bayraktar otomotivden aldığım Berlingo aracım ikametim olan Yozgat Sarıkaya'da kullanmaktayım ve km olarak fazla bir km yapmamaktayım aracım sıfır aldığımdan beri kalkışlarda titreme yapmaktadır. Bu günden güne artmaktadır.

Önceleri daha az hissederken şimdilerde rahatsız edecek kadar eritti. Servise bildirdiğimde ise geçiştirdiler sorun yok dediler. Malum Yozgat'ta servis olmadığından dolayı İstanbul'a da sürekli gelemiyoruz. Bakıma geldiğimde servise bildirmiş olduğum arıza bildirim formunda da bu arıza yazmaktadır. Aracım garanti süresi içerisinde servis tarafından normal diye geçiştirilerek şimdi ise ücret talebinde bulunmaktadırlar. Citroen olarak bu şikayetimin dikkate alınmasını ve gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Disk/Kampana Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  10:48

  Sayın yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Aracın servis kaydında satın alındığı tarihten itibaren kalkışta titreme yaptığına dair müşterimizin beyanının olmadığı görülmüştür.

  Anılan konuyla ilgili en son servis giriş 10 Eylül 2015 tarihinde, 54.125 Km’de Kayseri’deki yetkili servisimize olmuştur.

  Müşterimizin ücretli olarak işlem yaptırmaya karar vermesi durumunda yetkili servisimizin yardımcı olmaya hazır olduğunu bildirir, iyi günler dileriz.

  Citroen Dialog