Citroen Aracımda Sola Çekme Sorunu Var!

Fatih E. |

2012 ekim ayında denizli Coşkunlar Otomotivden Citroen Berlingo satın aldım. İlk sıfır araç alımımdı. Nazilliye aracı getirirken, aracın sola çektiğini farkettim,ama önemsemedim. Sıfır araçtı ne sorun olabilirdi ki. 15.000 bakım öncesi servise gönderdim sorun yok dediler. 15000 bakımda aydında rot balans yapıldı sorun aynı. 30.000 bakımda denizlide rot balans yapıldı ama sorun aynı.

Tekrar şikayet üzerine denizli çağırdı ancak sorunu gideremediler. Kusurlu ürün kullanıyormuş gibi hissediyorum. Elektrik destekli direksiyon olduğu için denildi ama diğer modellerde de var bu sistem ama araçlarda sola çekme yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih E.
  24 Ocak
  15:58

  ben sorunun üzerine ciddi bir şekilde gidilmediğinden eminim.1991 den beri çok fazla araç kullandım.ancak araçta sorun oldugu aşikar.ancak firmanın tutumu kullanıcı hassasiyeti olarak görüyor.gayri ciddi fir firma.

 • Fatih E.
  21 Ocak
  16:01

  tamam işte. demek'ki elektrik destekli direksiyon sistemini citroen berligo 'larda başarılı olmadığı ortada.bence bu sistem konusunda başarılı değilsiniz. başka alanlarda faaliyet gösterin diyorum.

 • 21 Ocak
  11:12

  Sayın yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Müşterimizin yaşadığını beyan ettiği durum, daha önce tarafımıza iletilmiştir. Konuyla ilgili olarak servisimizde gerçekleştirilen inceleme ve test sürüşü sonucunda araçta üretici kaynaklı bir kusur veya soruna ratlanmamıştır.

  İyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog