23 Aralık 2014

Citroen Aracım Devamlı Arıza Çıkarıyor.

Yaklaşık 1.5 yıldır aracım devamlı arızalı motordan bir şıkırtı sesi geliyor. Vites yükselme ve düşmelerde küt diye vurma sesi geliyor. Bunun gibi ufak tefek arızaları oldu onlar giderildi fakat bu iki arıza giderilmedi.

Ben yetkili bayiye başvurdum aracımın değişimi için İzmir bayraktarda kimse ilgilenmedi mail yoluyla genel müdürlerine ulaştım ilgilendiler takas yoluyla benim aracımın yaklaşık piyasa değerinden 10 bin TL altında fiyat verip takas teklifi yaptılar ben mağduriyetim giderileceğini düşünürken baktım ki benden hala para gidiyor.

Fatih 4.524 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi24 Aralık 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç tarafımızdan incelenmiş olup, teknik uzmanımız tarafından anılan araç üzerinde gerçekleştirilen incelemeler ve çıkılan test sürüşünde, müşterimizin mesajında beyan ettiği seslerin üreticinin öngördüğü standart değerler içerisinde olduğu tespit edilmiştir. Motorun çalışma sıcaklığının kısa sürede yükseltilebilmesi ve emisyon seviyesinin olması gereken normlara çekilebilmesi için hazırlanan enjeksiyon yazılımının aktif kaldığı durumlarda, enjektörlerde bu şekilde şakırdama sesi oluşabilir. Enjektör şakırdama sesi, kullanılan yakıtın cinsine, motor yükü ve çevresel koşullara göre değişiklik gösterme olup, anılan durum üreticinin öngördüğü standart değerler içerisinde kabul edilmektedir. Tamamen ortadan kaldırılması ve teknik olarak müdahale edilmesi gereken bir durum değildir. Müşterimizin araç değişim talebi üzerine yetkili satıcımız tarafından mevcut aracına ve almayı düşündüğü sıfır araca olabilecek en uygun satış ve takas fiyatı verilmiş, ancak müşterimiz verilen teklifi kabul etmemiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

  • Fatih 23 Aralık 2014

    Citroen DS5 üst klasman bir araç diyorlar ama araçlarının arkasında durmuyorlar adam gibi muhattap olmuyorlar bu konunun sonuna kadar arkasında olucam

  • Fatih 23 Aralık 2014

    Bende avukatıma talimat verdim baktım ki hiç bir yerde hakkımı arayamıyorum yarın sabah Tüketici Mahkemesine dava açıyorum bundan sonra hakkımı Mahkemede arayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön