02 Ocak 2015

Citroen Aracım Aldığım Günden Beri Arızalanıyor.

Aracımı satın aldığım servise garanti kapsamı dahilinde çatlayan reflektör düğmesinden şikayetçi olduğumda servis sorunu not almış ancak kesinlikle ve kesinlikle değişim yapmamıştır. Bakın üstüne basa basa vurguluyorum reflektör düğmesi değişimi yapılmamış çatlak düğme kullanılmaya mecbur, mağdur bırakılmıştır.

Aynı kurum takasla benden aldığı eski aracımda uzun zaman devir işlemlerini yapmayıp başkasına verdiği araçla hiç gitmediğim yollarda cezalar bana cezalar gelmiştir. Bu da 2. mağduriyetim. Ayrıca bana yapılacağı vaat edilen indirim oranı nedir? Neden arayıp bilgi vermediniz? Ben Cactus modelini almayı düşünüyordum, vazgeçtim, hayranı olduğum markanıza güvenim bitmiştir.

Coşku 4.570 Okunma

Cevaplar

 • Coşku05 Ocak 2015

  Aklı olan firmanın cevap ve tutumunu inceler ve ona göre marka hakkında ön fikir oluşturur.

 • Coşku05 Ocak 2015

  Ayrıca merak ediyorum 22 Kasım 2007 de araç alınmış takastaki araç 01.12.2008 tarihinde (müşterinin zoruyla) devir işlemi yapılıyor, benim zorumla adıma yenilen cezalar ödeniyor ve bu normal bir şey gibi bana yazılıyor! Pes! Peki benden o dönemde düşülen trafik puanı ne olacak? Aynı şey Fransa da olsaydı aynı tepkiyi mi verirdiniz? Müşteri size dava açsa kazanamazmıydı? Ne de olsa burası Türkiye değil mi? Ücretsiz onarım yapmak bile zor gelen bir marka? Arkada yazan Citroen yazısı yağmurla koptu döküldü bu kadar mı kalitesiz işçiliği, malzemesi? Bu kadar mı ucuz prestijiniz?

 • Coşku05 Ocak 2015

  Size göre normal yani bu devir işlemlerinin yapılmaması falan? Siz istediğiniz kadar iddia edin benim reflektör düğmem değiştirilmedi hala aynı çatlak düğme! Bunun ıspatıysa hiç tornavida değmemiş olan ön gövde, hiçbir zaman sökülmedi! Benim anlamadığım Citroen mağdurtiyeti zirve yapmış bir müşteriye gelin biz tamirini yapalım ücrette talep etmeyelim diyemiyor. Keşke bir zamanlar hayranı olduğum firma kendine yakıştığı gibi davranabilseydi. Markanızı gözümüzde çok büyütmüşüz! Sizden şu dakikadan sonra hiçbir talebim yok! Ancak bilmenizi isterim ki Citroen için olumsuz fikirlerimi araç almak isteyen çevreme ileteceğim ben mağdurum onlar olmasın!

 • Citroen Temsilcisi05 Ocak 2015

  Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Müşterimiz bahse konu aracını 22 Kasım 2007 tarihinde satın almıştır. Aracını aldıktan sonra 20 Mayıs 2009 tarihinde, “Periyodik Bakım” ve “Dörtlü düğmesi çatlak” beyanıyla yetkili servisimize başvurmuştur. Aracın dörtlü düğmesi bedelsiz olarak değiştirilmiştir. Bu tarihler sonrasında bir servis kaydı bulunmamaktadır. Müşterimize destek olabilmek adına yetkili servisimiz personeli tarafından kendileriyle görüşmeler yapılmış ve en makul fiyatlarla onarımı konusunda gereken desteği vermeye hazır olduğumuz bildirilmiştir. 01.12.2008 yılında müşterimiz Citroen Diyalog hattını aramış ve takasa verdikleri araçla ilgili olarak devir işlemlerinin yapılmamasından dolayı trafik cezalarının kesildiğini iletmişlerdir. Aynı tarihlerde bayi nezdinde satış işlemleri yapılarak ilgili trafik cezaları ödenmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön