24 Haziran 2014

Citroen Aracım 3. Kez Enjektör Arızası Verdi.

2011 yılında sıfır km olarak satın aldığım Citroen C4 aracım 3. kez enjektör arızasıyla yolda kaldı. İki kere yetkili serviste tamir edilmesine rağmen 3. kere yine aynı arızadan araç yolda kaldı. Her defasında çekici tutarak yetkili servise çektiriyorum. Yetkili servis yaptığı işe imza bile atmak istemiyor. En son arızada parçanın 1 hafta içinde geleceği söylendi. Yedek araç da verilmiyor, tam arızayla ilgili bilgi&ne zaman teslim edileceği de söylenmiyor. 3 ay içinde 3 kere aynı arıza normal kabul edilemez. Şikayetçiyim, hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Uğur 5.207 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 28 Haziran 2014

    Servis 3. enjektör diyor, Citroen merkez 2. diyor. Değişen parçalar da bana teslim edilmiyor. Yapılan işleme de servis müdürü imza atmıyor. Aracımı teslim alamadım 10 gündür.

  • Citroen Temsilcisi25 Haziran 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Müşterimizin 20 Haziran 2014 tarihindeki servis ziyaretinde gerçekleştirilen kontrollerde 2.Silindir enjektör sabitleme flanşının kırık olduğu görülmüştür. Müşterimizin daha önceki servis girişinde 1.Silindir enjektörü ve sabitleme flanşı değişimleri yapılmıştır: Değişmesi gereken yedek parçanın siparişi verilmiş ve en kısa sürede temini gerçekleştirilecektir. Konu tarafımızdan takip edilmekte olup, parça servisimize ulaşır ulaşmaz aracın onarımı en hızlı şekilde tamamlanarak müşterimize teslim edilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön