Citroen Aracım 3. Kez Enjektör Arızası Verdi.

Uğur A. |

2011 yılında sıfır km olarak satın aldığım Citroen C4 aracım 3. kez enjektör arızasıyla yolda kaldı. İki kere yetkili serviste tamir edilmesine rağmen 3. kere yine aynı arızadan araç yolda kaldı. Her defasında çekici tutarak yetkili servise çektiriyorum. Yetkili servis yaptığı işe imza bile atmak istemiyor. En son arızada parçanın 1 hafta içinde geleceği söylendi. Yedek araç da verilmiyor, tam arızayla ilgili bilgi&ne zaman teslim edileceği de söylenmiyor. 3 ay içinde 3 kere aynı arıza normal kabul edilemez. Şikayetçiyim, hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur A.
  28 Haziran
  12:24

  Servis 3. enjektör diyor, Citroen merkez 2. diyor. Değişen parçalar da bana teslim edilmiyor. Yapılan işleme de servis müdürü imza atmıyor. Aracımı teslim alamadım 10 gündür.

 • 25 Haziran
  08:57

  Sayın yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Müşterimizin 20 Haziran 2014 tarihindeki servis ziyaretinde gerçekleştirilen kontrollerde 2.Silindir enjektör sabitleme flanşının kırık olduğu görülmüştür. Müşterimizin daha önceki servis girişinde 1.Silindir enjektörü ve sabitleme flanşı değişimleri yapılmıştır: Değişmesi gereken yedek parçanın siparişi verilmiş ve en kısa sürede temini gerçekleştirilecektir.

  Konu tarafımızdan takip edilmekte olup, parça servisimize ulaşır ulaşmaz aracın onarımı en hızlı şekilde tamamlanarak müşterimize teslim edilecektir.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog