Citroen Araç Arıza Giderememe Problemi.

Abdulkadir K. |

2012 Model Citroen c4 aracım 2. viteste seyir halindeyken hızı 35-36-37-38 civarında iken tekleme yapmaktadır. Bu konu ile ilgili Van Citroen servisine 22 Kasım 2014 de gittim, Aralık 15'e kadar 5-6 kez gidip geldim, sonra iş emrimi görmek istediğimi söyledim, iş emri açılmadığını söylediler ve 15 Aralık'ta açtılar.

Sonra 09.01.2014 de devirsiz kullanmamdan kaynaklandığını ve devirli kullanırsam düzeleceğini söylediler, araçta hiçbir problem olmadığını söylediler fakat problem hala devam ediyor. Ben 10 yıllık araç kullanıcısıyım ve bunun devir ile hiçbir ilgisi yok. Devirli kullanmadığımı nereden çıkardıklarını anlamadım. Gerekirse yasal yollara başvuracağım. 30 iş gününü de aşmıştı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulkadir K.
  12 Şubat
  14:50

  Problemimi çözmediler ve baştan savmak için bir sebep öne sürerek aracımı teslim ettiler.

 • Abdulkadir K.
  16 Ocak
  13:39

  Merhaba, aracın 2. viteste titreme yapması ve hep aynı hızlarda bunu yapması normal bir durum değil. Hukuki olarak gerekeni yapacağım.

 • 16 Ocak
  10:00

  Sayın yetkili,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Müşterimizin aracında yaşadığını belirttiği “İkinci viteste titreme var” beyanıyla ilgili olarak servisimiz tarafından gerçekleştirilen inceleme ve kontrollerde araçta teknik olarak müdahale edilmesini gerektiren bir arıza niteliği taşımamaktadır. Bu durum, üretici ve teknik ekibimiz tarafından da doğrulanmıştır.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Citroen Dialog