26 Mart 2015

Citroen 7 Aylık Aracımın Anahtarı Garanti Kapsamına Girmedi!

Citroen C1 aracımızı arkadan gelen ses ve kumandasının bozuk olması nedeniyle servise götürdüm. Servis yetkilisi ses ile deniz kenarında mı oturuyorsunuz gibi saçma bir soru (sanki deniz kenarında oturan biri Citroen'e binmemeli gibi bir edayla) sordu ve bende evet cevabını verdim. Peki bakalım dedi.

Uzaktan kumandayı gösterdim, hiç düşmediğini ilettim dış kısmında hiçbir darbe olmamasına rağmen yetkili servis anahtarı orada açıp dişinin kırıldığını, bizim suçumuz olduğunu söyledi. Anahtarın üzerinde hiçbir iz olmadığını hiçbir şekilde düşmediğini defalarca hem servise hem Citroen Diyaloğa söylememe rağmen yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler.

Bedi 2.757 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi26 Mart 2015

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Servisimizde gerçekleştirilen kontrollerde uzaktan kumandanın açılarak müdahale edildiği ve elektronik kart üzerinde bulunan kilitleme tuşunun kırıldığı tespit edilmiştir. Anılan nedenden dolayı uzaktan kumandanın üretici garantisi kapsamında değerlendirilmesi beklenmemelidir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön