12 Haziran 2013

Citroen 48.000 Km Bakım Reklamı İle Yanılttılar!

2012 Model 0 Km Citroen Jumper araç reklamlarında 48.000 KM de bakımları var diye Tv kanallarında reklam yapıldığı için Bayiye gittim bakımlarının 48.000 Km bir yapıldığına dair reklam yapıldığını ve doğru ise alacağımı bildirdim bayi de doğru 48.000 km de bakımları yapılıyor dedi.

Aracımızı 0 Km olarak aldık aracım şuan 26.000 Km de ve yağ lambası yandı firmaya sorduğumda aracın ara bakımının olduğu yağ ve yağ filtresi değişmesi gerektiğini söylediler normal bakımda ne yapılacak ki o zaman diye sordum cevap veremediler satarken 48.000 km bakım diye beni yanılttılar şikayetim var!

Onur 1.182 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Euro5 Emisyon Normuna sahip Jumper model araçlarımızın periyodik bakımları aracın satın alındığı tarihten itibaren 48.000 Km veya 2 yıl(hangisi önce gelirse) , 24.000 Km veya yılda bir kez ara motor yağı ve yağ filtresi değişimi olarak gerçekleştirilmektedir. Üreticinin öngördüğü bakım kilometreleri, motor yağından en iyi performansı alabilecek şekilde hesaplanmıştır. Bu kilometrelere riayet edilmeyen durumlarda, motor ve diğer ilgili aksamlar, performansı düşük motor yağıyla çalışmak zorunda kalırlar. Bu durum aracın satışında sunulan Garanti ve Bakım Kitapçığı içerisinde yer alan Citroen bakım programında da bildirilmektedir. Jumper araçlarımızın periyodik bakım zamanıyla ilgili olarak TV kanalarında yayınlanan bir reklamımız olmamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön