05 Kasım 2013

Çıtır Usta Multinet Makinesinin Arızalıymış Nakit Çalışıyor!

Kurtköy Atlantis Alışveriş Merkezindeki Çıtır Usta'da yediğim yemeğin ve içeceğin karşılığını multinet ile ödemek istediğimde kasada görevli şahıs multinetin bozuk olduğunu ve ücreti nakit ödememin gerektiğini belirtti, sonuçta ücreti nakit ödemek zorunda kaldım.

Mehmet 354 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet11 Kasım 2013

    tamda kurumsal olmayan bir yönetim modelinin geri dönüşünü görüyorum, oysa ben farklı illerde de çıtır ustayı tercih eden biriydim. Ben gittiğimde multinetin bozukluğu ile ilgili herhangi bir ibare yoktu ve bu sorun bir kaç günlük bir problem olduğu söylendi, aynı şekilde kasiyer arkadaşın bana bunu söyleme tarzı asıl beni bu şikayeti yazmaya yönlendirdi. yoksa bu tarz problemler bir çok kurumda görülüyor, fakat çözüm süreci daha hızlı işliyor.

  • Çıtır Usta Temsilcisi05 Kasım 2013

    Merhaba Multinet bizlere ve sizlere hizmet sunmakta olan bir firma ve maalesef zaman zaman bu tip sorunları yaşamaktayız. Söz konusu olan şubemizde ki multinet makinası için arıza kaydı verilmiş cihaz yollanmıştır ancak kendilerinden beklemek durumunda kalıyoruz. Ancak ben şubeye yine de Multinet makinaısının bozuk olduğunu ibra eden bir yazı astıracağım. Ayırmış olduğunuz vakit için teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön