Enes A. Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkür ederim.

Çıtır Usta Bursa Korupark Şubesinde Saygısız Personel!

Enes A. |

Bursa Korupark şubesine gidip iftar için rezervasyon yaptırdım. Rezervasyon yapan personele özellikle masa seçimi yapabilir miyiz diye sordum ve masa seçtim. Masanın üzerinde adımın yazılı olduğu bir kağıt yapıştırdılar. Ben karşılarında beklerken adımın yazılı olduğu masaya müşteri aldılar.

Saygısız bir personel bana masa seçimini müşterinin yapamayacağını ve beni arka masaya alacaklarını söyledi. Arka masayı istemediğimi söyleyip öndeki diğer boş masalara geçmek istediğimde ise onların rezerve edildiğini söylediler.

Böyle yaparsalar bir daha Çıtır Usta'ya hiç gelmeyeceğimi yaptıklarının çok ayıp olduğunu söyledim. İsterseniz şimdi de iptal edin dediler. Yanımdaki misafirlerime rezil oldum...

Etiketler :

Rezervasyon Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes A.
  06 Ağustos
  23:45

  İlginiz için teşekkür ederim.

 • 06 Ağustos
  13:40

  kesinlikle haklısınız sizler bizim hizmet kalitemizin aynasısınız ve size ne kadar teşekkür etsek azdır. Şube hakkında savunma istendi ve şu an süreç devam etmekte ancak size ulaşmaya çalıştıkları bilgisini aldım bugün içerisinde mutlaka ulaşacaklar elbette sizin o gününüzü geri getiremeyiz ancak belki size o gün yaşadığınız kötü deneyimi unutturma şansı elde edebiliriz.
  Sevgi ve saygılarımızla

 • Enes A.
  06 Ağustos
  13:00

  Ayrıca ben bursa şubenizin o tavrından sonra o şubeden bana kimsenin ulaşmasını beklemiyorum. Sadece sizin bu sorun ile ilgili ne yaptığınızı öğrenmek istiyorum. Zaten Benim o gün yaşadığım durumu geriye almak gibi bir imkanımız olmadığı için sizin bana verdiğiniz bilgi ile yetineceğim. Bunun çıtır ustanın genel tavrı olmadığını biliyorum. Korupark şubenizin bize yaşattığı bu sorundan haberdar olmanızı istediğim için buraya bunları yazıyorum. Biraz daha yaptıkları işi ciddiyetle yapsınlar.

 • Enes A.
  06 Ağustos
  12:46

  Malesef bana kimse ulaşmadı. Sadece burada yazan mesajla kaldığı için otomatik olduğunu düşündüm. Kusura bakmayın.

 • 06 Ağustos
  09:43

  Otomatik mesajımız maalesef yok olsa da biz kullanmıyoruz. Ancak arkadaşlarım size ulaşmadılar mı onu da bilmek isterim. Teşekkürler

 • Enes A.
  31 Temmuz
  12:14

  Firmadan gelen mesajın otomatik bir mesaj olduğunu düşünüyorum.

 • 22 Temmuz
  09:32

  Merhabalar,

  Söz konusu şubem hakkında savunma alacağız çok üzgünüz bu şekilde br durumda kaldığınız için. Yetkili arkadaşım en kısa zamanda size ulaşacaktır.

  Şikayetiniz için çok teşekkürler hemen müdahele ediyoruz.

  Sevgi ve saygılarımızla