17 Ekim 2016 #6710170

Circular Car Hire Online Ödeme Yapıp Araç Rezerve Etmeme Rağmen Araç Verilmedi

Circular Car Hire firmasından ilk defa araç kiralayacağım için bizzat kendilerini arayıp firmaları ve hizmet kalitesinin nasıl olduğunu öğrenmek için çalışan arkadaşla görüştüm. Her kiralama şirketinde olduğu gibi güzel laf ve kelime oyunlarına inanarak yaklaşık bir ay öncesinden araç rezerve ettim. Bütün iş planı ve görüşmeleri ayarladığım tarih yani 15-16 Ekim günü maalesef Circular Car Hire firmasından araç verilmedi. Sözleşmede yazan aynen şöyle: Marka ve model garantisi verilememektedir. Rezervasyon yaptırmak istediğiniz aracın muadili veya bir üst grubu (ekstra ücrete tabi olmaksızın) size tedarik edilecektir. " Ben üst modeline para vermeyi bile kabul ettim ama nedense bu büyük firmanın filosunda o gün hiç yüksek model araç kalmamış. Ayrıca Sedan kasa olan bir aracın muadili nasıl olur da hatchback olabilir anlam veremedim. Ayrıca param hala geri verilmedi. Bütün bunlara rağmen suçlu yine tüketici.

Uğur 4.358 Okunma

Cevaplar

  • Circular Car Hire Temsilcisi11 Kasım 2016

    Uğur Bey, ödemeniz iade haftalar öncesinden iade edildi,lütfen teyit edip bilgi verebilirmisiniz Ömer Irmak

  • Uğur17 Ekim 2016

    Bakın Ömer bey ben orada kimseye hakaret ya da küfür etmedim. Size de küfür etmedim bunun hiçbir delil ve ispatı yok. Oradaki arkadaşlar benim mağduriyetimi anlamamakta ısrar ettiler. Uzun süre beklememe rağmen yine araç verilmedi. Ve ben sizinle konuştuktan sonra size güvenerek araç ayırttım. Siz diğer firmalardan farklı olduğunuzu müşteri memnuniyeti konusunda titiz olduğunuzu söyledikten sonra ben online rezerve yaptım. Şimdi mağdur olan benim bir de özür mü dileyeceğim.

  • Circular Car Hire Temsilcisi17 Ekim 2016

    Uğur Bey, Size ayrılan aracın rezervasyon tarihinde dönmemesi sebebi ile bizim hatamızdan dolayı istediğiniz aracı tedarik edemedik.Buraya kadar herşey sizin söyledikleriniz gibi. Ancak sizin mağduriyetinizi gidermek açısından ve uzun zaman öncesinden araç ayırtmanıza rağmen,bizzat benim talimatımla vw jetta marka araç yerine,seat leon verilerek tüm ödediğiniz paranın iade edilmesi ve verilecek aracı ücretsiz kullanmanız seçeneği sunulmuştur.Fakat bunun karşılığında agresif davranışlarınız ve de uygunsuz,küfürlü konuşmanız karşısında size araç verilmemiştir.Firmamızdan ve bizzat şahsimdan özür dilemeniz durumunda ödediğiniz ücret iade edilecektir Saygılarımla Ömer Irmak

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön